[siteorigin_widget class=”orion_heading_w”][/siteorigin_widget]

Diş hekimliğinde tedavi ve uygulama fiyatları kişinin ihtiyacına özel belirlenmektedir.
Bu yüzden kendiniz ve faydalanmak istediğiniz tedavi hizmeti ile ilgili ek notlarınız çok önemlidir. Aşağıdaki teklif formunu doldurmanızın ardından en geç 24 saat içinde size geri dönüş, talep etmiş olduğunuz diş tedavi fiyatları tarafınıza iletilecektir.

Daha hızlı bilgi almak iletişim numaralarımızdan bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

[siteorigin_widget class=”orion_button_w”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”orion_image_w”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”orion_cf7_w”][/siteorigin_widget]

Teknolojinin hızla gelişmesiyle sağlık alanında da pek çok ilerleme kaydedilmiştir. Tıbbi alandaki bu gelişmeler aynı zamanda ağız ve diş sağlığı alanındaki tedavi yöntemlerini de etkilemiş ve hızlandırmıştır.
Gelişen teknoloji, ağız ve diş alanında bilgisayar destekli uygulamalarla (CAD-CAM) tedavilerin daha sağlıklı ve hızlı ilerlemesini sağlamıştır. Yöntem olarak, bilgisayar destekli tasarım (CAD-Computer Aided Design) ve bilgisayar destekli imalat (CAM-Computer Aided Manufacturing) olarak iki aşamadan ve iki cihazdan oluşmaktadır.

Kliniğimizde bulunan CEREC CAD-CAM sistemiyle her türlü restoratif diş tedavisi yapılmaktadır. Estetik diş hekimliğinde sık uygulanan yaprak porselen, zirkonyum kaplamaporselen kuron, full seramik kuron ve özellikle sağlıklı diş dokusunun çok az kaldığı vakalarda yapılan porselen inley-onley dolgular bu sistemler sayesinde en kısa süre üretilip hastalara uygulanmaktadır.