Hekimlerimiz

1980 doğumlu Eray Şahinsev, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2005 yılında mezun olmuştur. 2005-2006 yıllarında Asteğmen Diş Tabibi olarak İzmir’de vatani görevini tamamlamıştır. 2007-2011 yılları arası kendi muayenehanesinde hastalarını tedavi etmiş ve 2011 yılından beri de kendi kliniğinde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Eray Şahinsev, meslek hayatı boyunca farklı alanlarda eğitimlerle uzmanlık alanlarını artırmıştır. Bu uzmanlık alanlarından bazıları estetik diş hekimliği, CEREC bilgisayar destekli diş tasarımı, porselen lamina, implant restorasyonları ve sedasyondur.
Kliniğinde diş hekimliğinde geliştirilen en son ürün ve cihazları kullanan Eray Şahinsev, tam bir teknoloji tutkunudur.

1986 doğumlu İrem Coşar, Marmara Diş Hekimliği Fakültesinden 2012 yılında mezun olmuştur. Stanton Kaliforniya’da bir yıl boyunca diş hekimi olarak çalışmış, sonrasında Türkiye’ye dönmüştür.

2016 yılından beri Eray Şahinsev Diş Kliniği’nde görev yapan İrem Coşar, hastalarına diş çekimi, dolgu, diş temizliği gibi birçok alanda destek olmakla birlikte, özellikle restoratif diş hekimliği ve endodonti alanlarında uzmanlaşmıştır. İrem Coşar, titizliği ve kaliteye verdiği önemle hastalarına en iyi tedavi yöntemlerini sunmaktadır.

Call Now ButtonBizi Arayın